Pan Tablet – warsztaty multimedialne z wykorzystaniem tabletów

Full 1
Warsztaty Multimedialne z Panem Tabletem
Kreatywne warsztaty z nowymi technologiami uczące rozwiązywania problemów!
Full 1

Jak uczymy dzięki tabletom?

Od 7 lat prowadzimy multimedialne warsztaty z wykorzystaniem tabletów. Jest to narzędzie, które już teraz staje się kolejnym elementem szkolnego piórnika i rozszerza możliwości dydaktyczne. Dzięki milionom aplikacji edukacyjnych i twórczych przygotowujemy lekcje, które rozszerzają tradycyjne metody kształcenia odkrywając talenty uczniów i wnosząc dużo radości do codziennych zajęć . Nauczyciel widzący na swoich zajęciach ucznia zaangażowanego przez całą lekcję w twórcze działanie odkrywające jego potencjał to cel, który skutecznie realizujemy. Zamów multimedialne warsztaty z tabletami, a przekonasz się jak tanio i łatwo możesz od zaraz zaprosić technologię do swojej klasy.

Z nami nauka może być zabawą, a zabawa nauką.

1

Nauka Przez Zabawę

2

Zgodne Z Podstawą Programową

4

Rozwijamy Kreatywność Dzieci

money-bag-256-1

Pierwsze Zajęcia 50% Taniej

11

Dojeżdżamy Do Twojej Szkoły

10

Zapewniamy Tablet Dla Każdego Dziecka

Oferta

Prace uczniów z naszych zajęć

Zaufali nam

Opinie nauczycieli

Warsztaty multimedialne pokazały jak w prosty sposób wykorzystać nowoczesne technologie do indywidualizacji zajęć z dziećmi. W atrakcyjny sposób wzbogacają i uzupełniaja proces dydaktyczny. Angażują i aktywizują do działania wszystkich uczniów wywołując wiele pozytywnych emocji.

RENATA GURBIN
Szkoła Podstawowa Nr 44 We Wrocławiu

Zajęcia prowadzone przez instruktorów Pana Tableta są zawsze dużą atrakcją dla uczniów. Są bardzo dobrze przemyślane i pozwalają na rozwijanie nie tylko umiejętności posługiwania się nowoczesnymi technologiami, ale także kreatywności uczestników zajęć. Warsztaty te są świetnym przykładem odpowiedzialnego i inspirującego wykorzystania tabletów. Bogata oferta zajęć umożliwia rozwijanie zainteresowań dzieci oraz może pomóc w ciekawym sposobie realizacji podstawy programowej nie tylko z informatyki.

IWONA KOWALIK
Nauczyciel W Szkole Podstawowej Nr 16 We Wrocławiu

Za pomocą nowoczesnych technologii wykorzystywanych podczas zajęć multimedialnych uczniowie realizują treści podstawy programowej. Zajęcia są bardzo atrakcyjne, rozwijają kreatywność, pozwalają każdemu dziecku na indywidualną pracę. Dla nauczyciela – doskonała pomoc a dla uczniów wspaniała nauka przez zabawę!

BEATA RULEWICZ
Nauczyciel W Szkole Podstawowej Nr 64 We Wrocławiu