Pan Tablet – warsztaty multimedialne z wykorzystaniem tabletów

ZAJĘCIA MULTIMEDIALNE

Multimedialne zajęcia to autorski, kompletny cykl warsztatów dedykowany przedszkolom i szkołom podstawowym. 45-minutowe zajęcia dla edukacji wczesnoszkolnej pozwalają łątwo wprowadzić na Twoje lekcje nowe technologie, które wykorzystujemy w sposób bezpieczny i funkcjonalny, tak, by wzmacniać proces dydaktyczny.

Wybierz spośrod wielu tematów te, które zrealizują i rozszerzą podstawę programową. Odkryj talenty swoich uczniów! Dzięki tworzeniu różnorodnych prac – filmów animowanych, muzyki elektronicznej, grafiki artystycznej, projektowaniu zabawek – uczniowie poznają zupełnie nowe zastosowania multimediów i stworzą wyjątkowe dzieła! Każdy uczeń pracuje indywidualnie z nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu jest zaangażowany w 100%. Radość, twórcza praca i praktyka gwarantowane! Można zapomnieć, kiedy dzwonił dzwonek!

Aby móc uczestniczyć w naszych zajęciach, dziecko musi mieć ukończone 5 lat.

Poznaj nasze tematy

Jak wyglądają zajęcia

Na pierwszym spotkaniu, o umówionej porze w Twojej klasie, pojawia się animator wraz ze sprzętem multimedialnym – 27 iPadami dla dzieci.

Podczas zajęć, każdy uczeń od pierwszych sekund pracuje z własnym sprzętem. Tematy spotkań są różnorodne i związane z treściami najnowszej podstawy programowej. Dzieci oglądają film, w którym poznają historię i problem bohatera. Wspólnie szukają realnych rozwiązań i wymyślają, w jaki sposób pomóc bohaterowi rozwiązać problem za pomocą pracy w aplikacji. Następnie uczestnicy zajęć poznają instrukcję obsługi aplikacji i samodzielnie uczą się, jak z niej korzystać.

Uczniowie pracują indywidualnie oraz współpracują ze sobą, aby wykonać twórcze zadania w aplikacji. Na zakończenie uczniowie wcielają się w rolę uczestnika Tableturnieju. Bawiąc się, sprawdzają, co nowego i inspirującego zapamiętali podczas spotkania z Panem Tabletem.
Efekty pracy dzieci będą dostępne na platformie pan-tablet.pl do wglądu rodziców, dzieci i nauczycieli. A każda klasa bierze udział w konkursach z nagrodami!
Zobacz wyżej tematy zajęć!

Cennik

Zajęcia Jednorazowe
(1 Lekcja)

Najlepsze dla nauczycieli, którzy chcą wypróbować lekcje multimedialne lub zorganizować mniejszą ilość zajęć.

14,9 PLN

Za Osobę (1 Godzina Lekcyjna)

Pakiet Semestralny
(5 Lekcji)

Pozwala skompletować grupę różnych lub spójnych tematów interesujących Ciebie i Twoją klasę.

12,9 PLN

Za Osobę (1 Godzina Lekcyjna)

Pakiet Roczny
(10 Lekcji)

Regularne comiesięczne spotkania z uczniami pozwalają odkryć talenty dzieci i dopasować zajęcia do podstawy programowej.

10,9 PLN

Za Osobę (1 Godzina Lekcyjna)