Pan Tablet – warsztaty multimedialne z wykorzystaniem tabletów

Formularz zgody marketingowej

Jeśli chcesz zapoznać się z ofertą edukacyjną Pan Tablet sp.z.o.o oraz być informowanym o nowościach, o nowych tematach zajęć, dostawać smsy z przypomnieniem o nadchodzących zajęciach  prosimy o podanie swoich danych oraz wyrażenie odpowiedniej zgody.
Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2014 r., 1182 ze zm.). Administratorem danych osobowych podanych w Formularzu jest Pan Tablet Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Polna 78/4 55-093 Kiełczów.
Podanie danych jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania.
Oświadczenia w tym zakresie należy składać pod numerem telefonu 533 100 780 lub na adres mailowy biuro@pan-tablet.pl.

  Imię i nazwisko
  Szkoła
  Klasa
  Email
  Telefon
  Zgoda na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Pan Tablet Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Pan Tablet Sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Pan Tablet Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)
  Zgoda na otrzymywanie na podany numer telefonu treści, dotyczących oferty Pan Tablet Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Pan Tablet Sp. z o.o. treści, dotyczących oferty Pan Tablet na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U z 2014 r. poz. 243 ze zm.)