Pan Tablet – warsztaty multimedialne z wykorzystaniem tabletów

WARSZTATY MULTIMEDIALNE DLA KLAS 3-8

WARSZTATY MULTIMEDIALNE DLA KLAS 3-8

Umiejętności cyfrowe to jedne z naczelnych kompetencji XXI wieku, a dzięki warsztatom z nowoczesnym sprzętem i oprogramowaniem już najmłodsi uczniowie uczą się z przyjemnością i pasją!

Kodowanie, tworzenie dzieł multimedialnych i kreatywne wykorzystanie nowych technologii — to warsztaty Pana Tableta, które angażują w 100%

   Cały cykl warsztatów dla klas 3-8 to kreatywne połączenie treści multimedialnych z podstawą programową.  Dzięki warsztatom Pana Tableta zrealizujesz tematykę wykorzystania narzędzi cyfrowych w edukacji na najwyższym poziomie. Uczniowie skorzystają z kompletnego sprzętu, który twórczo i praktycznie wykorzystują na zajęciach. Dzięki temu stworzą swoje wyjątkowe filmy animowane, zaprojektują własną grę i zaprogramują roboty! Masa praktycznej wiedzy, inspiracji i radości!

   Warsztaty z animacji poklatkowej obejmuje trzy spotkania (3×135 minut) warsztatowe, podczas których uczniowie samodzielnie tworzą    animacje: plastelinową, wycinankową i przedmiotową – z klocków LEGO. Atrakcyjne dla uczniów zajęcia rozwijają umiejętności informatyczne oraz świadomość i ekspresję kulturalną. Efektem pracy każdego cyklu warsztatowego są stworzone w zespołach filmy animowane (3 animacje każda z grup), które są doskonałą pamiątką po zajęciach!

Cel ogólny warsztatu:
 
Uczeń poznaje technikę tworzenia animacji poklatkowej i samodzielnie tworzy film
plastelinowy.

Cel ogólny warsztatu:
 
Uczeń samodzielnie tworzy animowany film wycinankowy.

Cel ogólny warsztatu:
 
Uczeń samodzielnie tworzy animowany film wycinankowy.

CENNIK

Warsztat jednorazowy

39 PLN / osoba


Pakiet mały

36 PLN/osoba


Pakiet duży

33 PLN/osoba